Location : Home > B > BZX84C30TS-7-F
BZX84C30TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C30TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C30TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 30V SOT-363 241880 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C30TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 30V SOT-363 591300 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BZX84C30TS-7-F ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-029-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-029-65-410101 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-029-65-410101 Preci-Dip 147520 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-029-65-410101 Preci-Dip 288690 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-93-048-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
LPPB501NGCN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
LPPB501NGCN-RC IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB501NGCN-RC NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB501NGCN-RC Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN HEADER .050 50POS R/A PCB EKT Electronics Co., Ltd
LPPB501NGCN-RC Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN HEADER .050 50POS R/A PCB TPC Global Service Co.Ltd.
66925-513LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
66925-513LF Amphenol FCI 157610 2016+ CONN RCPT 26POS T/H R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
66925-513LF Amphenol FCI 298710 2016+ CONN RCPT 26POS T/H R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0830939 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips UM6M-TM (8X12)
928205-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.100" (2.54mm)
928205-3 Electronics 26440 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
928205-3 Electronics 26440 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
928205-3 STOCK 45310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1795792 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1795792 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1795792 Phoenix Contact 157240 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1795792 Phoenix Contact 288130 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com