Location : Home > B > BZX84C2V7TS-7-F
BZX84C2V7TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C2V7TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C2V7TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 2.7V SOT-363 241780 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C2V7TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 2.7V SOT-363 591400 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BZX84C2V7TS-7-F ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
50-9513-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
50-9513-10 Aries Electronics 157580 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
50-9513-10 Aries Electronics 277670 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
50-9513-10 IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
44-6554-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS GLD
44-6554-11 Aries Electronics 147560 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS GLD Unitronix Electronics Limited
44-6554-11 Aries Electronics 289130 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-042-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 42 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-042-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-042-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-042-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 42 POS .177 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
814-22-048-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 48 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-048-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-048-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-048-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 48POS DUAL .255 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-048-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 48POS DUAL .255 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
640454-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
0009521116 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin