Location : Home > B > BZX84C33TS-7-F
BZX84C33TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C33TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C33TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 33V SOT-363 241980 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C33TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 33V SOT-363 591200 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38267-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38267-10-0 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38267-10-0 NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TST12RR02Z Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
1693410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1693410000 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1693410000 Weidmuller 147070 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1693410000 Weidmuller 298970 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433212-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433212-16-0 IC 59760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
833-83-010-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-010-10-453101 Preci-Dip 157880 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-010-10-453101 Preci-Dip 297810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ZHR-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.059" (1.50mm)
ZHR-8 ELECTRONICS 25669 14+/15+ more stock available Philchip Electronics Limited
ZHR-8 JST Sales America Inc 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ZHR-8 JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HOUSING ZH 8POS 1.5MM WHT EKT Electronics Co., Ltd
1-794106-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-794106-1 TE Connectivity AMP Connectors 157030 2016+ CONN HDR 20POS R/A DUAL .163 AU Unitronix Electronics Limited
1-794106-1 TE Connectivity AMP Connectors 297730 2016+ CONN HDR 20POS R/A DUAL .163 AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794106-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-794106-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR 20POS R/A DUAL .163 AU Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395332517 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1381-1 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin 0.035" (0.89mm) Dia