Location : Home > B > BZX84C13TS-7-F
BZX84C13TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C13TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C13TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 13V SC70-6 241960 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C13TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 13V SC70-6 592200 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-045-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0387318923 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws