Location : Home > A > ASDMPC-106.250MHZ-LR-T3
ASDMPC-106.250MHZ-LR-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASDMPC-106.250MHZ-LR-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASDMPC-106.250MHZ-LR-T3 OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD 41875 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASDMPC-106.250MHZ-LR-T3 OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD 139650 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASDMPC-106.250MHZ-LR-T3 OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD 57299 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASDMPC-106.250MHZ-LR-T3 OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD 87610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASDMPC-106.250MHZ-LR-T3 OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD 87610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7-147424-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
7-147424-0 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7-147424-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0387507523 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate