Location : Home > B > BZX84C11TS-7-F
BZX84C11TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C11TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C11TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 11V SC70-6 241860 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C11TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 11V SC70-6 592300 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BZX84C11TS-7-F Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
116-93-304-41-006000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD
116-93-304-41-006000 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-304-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-304-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-304-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .300 4POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
326-83-124-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-124-41-002101 IC 60020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-124-41-002101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-124-41-002101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-3508-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-3508-21 Aries Electronics 147020 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-3508-21 Aries Electronics 273350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-3508-21 Aries Electronics 147830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-3508-21 Aries Electronics 292050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
410-83-216-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
410-83-216-41-105101 Preci-Dip 157650 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-216-41-105101 Preci-Dip 298310 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-041-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 41 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-041-10-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-041-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-041-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 41POS SNGL .236 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-041-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 41POS SNGL .236 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1707670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1707670000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1707670000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 5.08 23POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
812-22-009-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 9 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-009-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-009-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 9POS SNGL .315 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-009-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 9POS SNGL .315 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-009-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 9POS SNGL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd