Location : Home > B > BZX84C12LT3
BZX84C12LT3
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C12LT3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C12LT3 RoHS Compliant 39324 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
614-93-308-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
614-93-308-41-001000 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-93-308-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
614-93-308-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157720 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-93-308-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278250 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325221-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1400R Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Red Closed Top, Grip 0.400" (10.16mm) Gold
1400R 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1400R Electroswitch 262400 1538+ KNOB ROTARY POINTR.125DIA SHAFT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1400R Semiconductor 20225 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1400R STOCK 46720 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
66925-058LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 116 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0395340623 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2005248-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
2005248-1 TE Connectivity AMP Connectors 147840 2016+ CONN HOUSING RECEPT 2POS Unitronix Electronics Limited
2005248-1 TE Connectivity AMP Connectors 277890 2016+ CONN HOUSING RECEPT 2POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2005248-1 tyco/amp 22000 2014+ Connector Protec Engineering (S) Pte Ltd
5-146268-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-146268-5 IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-146268-5 TE Connectivity AMP Connectors 157220 2016+ CONN HDR BRKWAY DUAL 10POS .100 Unitronix Electronics Limited
5-146268-5 TE Connectivity AMP Connectors 298190 2016+ CONN HDR BRKWAY DUAL 10POS .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1445022-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
1-1445022-2 Electronics 27940 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1445022-2 Electronics 27940 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-1445022-2 STOCK 47050 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
9-146281-0-06 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146281-0-06 TE Connectivity AMP Connectors 288010 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 06POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146281-0-06 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 06POS VERT SIMEN Electronics Co.,Ltd
9-146281-0-06 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 06POS VERT Global Thunder Electronics Co.,Ltd