Location : Home > A > AWHW2-40-G-SMD-R
AWHW2-40-G-SMD-R
Share on FacebookShare on Facebook
AWHW2-40-G-SMD-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWHW2-40-G-SMD-R CONN HEADER LO-PRO 2MM 40POS SMD 289090 Assmann WSW Components 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AWHW2-40-G-SMD-R CONN HEADER LO-PRO 2MM 40POS SMD 157470 Assmann WSW Components 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-084-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold