Location : Home > B > BZB84-C3V9,215
BZB84-C3V9,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-C3V9,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-C3V9,215 DIODE ZENER DL 3.9V 300MW SOT-23 242060 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-C3V9,215 DIODE ZENER DL 3.9V 300MW SOT-23 582200 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
03-0501-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 3POS TIN
03-0501-30 Aries Electronics 157110 2016+ CONN SOCKET SIP 3POS TIN Unitronix Electronics Limited
03-0501-30 Aries Electronics 278190 2016+ CONN SOCKET SIP 3POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATSB6R Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Red 8-16 AWG
ATSB6R Amphenol PCD 147410 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 16MM RED Unitronix Electronics Limited
ATSB6R Amphenol PCD 287450 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 16MM RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATSB6R Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.
399-87-152-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-87-152-10-003101 IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-87-152-10-003101 Preci-Dip 147250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-87-152-10-003101 Preci-Dip 287410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546223-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546223-8 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546223-8 TE Connectivity AMP Connectors 157710 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546223-8 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
203-06-15-01 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1487660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1487660000 Weidmuller 147240 2016+ CONN FEMALE PLUG 13POS ORG Unitronix Electronics Limited
1487660000 Weidmuller 298730 2016+ CONN FEMALE PLUG 13POS ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-40 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929975-01-40 3M 287370 2016+ CONN RCPT 80POS DL BRD MNT TI Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-40 3M 8000 2012+ CONN RCPT 80POS DL BRD MNT TI EKT Electronics Co., Ltd
929975-01-40 3M 8000 2012+ CONN RCPT 80POS DL BRD MNT TI TPC Global Service Co.Ltd.
T38117-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38117-16-0 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38117-16-0 NEW 98090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-83-009-40-252191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-009-40-252191 Preci-Dip 157430 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-009-40-252191 Preci-Dip 298070 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com