Location : Home > B > BZX84C12ET1
BZX84C12ET1
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C12ET1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C12ET1 DIODE ZENER 12V 225MW SOT-23 8000 ON Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX84C12ET1 DIODE ZENER 12V 225MW SOT-23 241840 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C12ET1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-248-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-248-41-012101 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-248-41-012101 Preci-Dip 147150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-248-41-012101 Preci-Dip 287610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-030-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-030-10-004101 Preci-Dip 147340 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-030-10-004101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-096-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 96 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1546935-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1546935-8 IC 58070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546935-8 TE Connectivity AMP Connectors 157610 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1546935-8 TE Connectivity AMP Connectors 298070 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com