Location : Home > S > SIT8008ACE7-30E
SIT8008ACE7-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE7-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 98610 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT8008ACE7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 57199 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 41775 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SIT8008ACE7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 139550 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE7-30E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 98610 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-8325-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8325-310C Aries Electronics 157220 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8325-310C Aries Electronics 277450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791091266 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold