Location : Home > B > BZX84C10ET1
BZX84C10ET1
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C10ET1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C10ET1 DIODE ZENER 10V 225MW SOT-23 8000 ON Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-034-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-034-10-005101 Preci-Dip 147260 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-034-10-005101 Preci-Dip 288530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-0501-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 10POS GOLD
10-0501-31 Aries Electronics 157080 2016+ CONN SOCKET SIP 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
10-0501-31 Aries Electronics 278570 2016+ CONN SOCKET SIP 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-0501-31 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1903274 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1903274 Phoenix Contact 157040 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1903274 Phoenix Contact 298390 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1903274 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-150-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0901512126 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
950410-8200-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
950410-8200-AR-TP 3M 298090 2016+ CONN SOCKET 10POS 2MM R/A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
950410-8200-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 10POS 2MM R/A SMD EKT Electronics Co., Ltd
950410-8200-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 10POS 2MM R/A SMD TPC Global Service Co.Ltd.
950410-8200-AR-TP IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37148-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37148-17-0 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37148-17-0 NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1809775 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1809775 Phoenix Contact 157250 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1809775 Phoenix Contact 298610 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-102975-0-01 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector Through Hole, Right Angle Gold
9-102975-0-01 TE Connectivity AMP Connectors 297750 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 02POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-102975-0-01 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-102975-0-01 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 02POS R/A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1619780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1619780000 39546 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1619780000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 18POS 90 TIN ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1619780000 Weidmuller 157030 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1775469-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
1-1775469-5 Electronics 27780 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1775469-5 Electronics 27780 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
09185507914 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole