Location : Home > B > BZT52C30S-TP
BZT52C30S-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C30S-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C30S-TP DIODE ZENER 200MW 30V SOD323 8000 Micro Commercial Co 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZT52C30S-TP DIODE ZENER 200MW 30V SOD323 139900 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZT52C30S-TP DIODE ZENER 200MW 30V SOD323 242130 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZT52C30S-TP DIODE ZENER 200MW 30V SOD323 139900 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZT52C30S-TP DIODE ZENER 200MW 30V SOD323 8000 Micro Commercial Co 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-83-161-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 61 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-161-41-001101 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1139580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige
1139580000 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1139580000 Weidmuller 147200 2016+ TERMINAL PDU 16S Unitronix Electronics Limited
1139580000 Weidmuller 287910 2016+ TERMINAL PDU 16S Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55510-112 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55510-112 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
55510-112 35564 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
55510-112 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
802-10-008-30-507191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Mating Target Connector Surface Mount
802-10-008-30-507191 Preci-Dip 147690 2016+ CONN SPRING PAD 8POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
802-10-008-30-507191 Preci-Dip 297450 2016+ CONN SPRING PAD 8POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0026481241 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
0026481241 1161 AVAIL BICO TRADING COMPANY
DF13-8P-1.25V(50) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold
351-80-118-00-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
351-80-118-00-003101 Preci-Dip 147420 2016+ CONN HDR 18POS 0.100 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
351-80-118-00-003101 Preci-Dip 277370 2016+ CONN HDR 18POS 0.100 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
207158-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
207158-7 Electronics 25209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
640905-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated