Location : Home > B > BZT52C20S-TP
BZT52C20S-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZT52C20S-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZT52C20S-TP DIODE ZENER 200MW 20V SOD323 140100 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZT52C20S-TP DIODE ZENER 200MW 20V SOD323 242330 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZT52C20S-TP DIODE ZENER 200MW 20V SOD323 140100 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZT52C20S-TP Zener Diodes 200mW 20V 80,000 Micro Commercial Components (M 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38233-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38233-13-0 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38233-13-0 NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1517-YSY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1517-YSY Curtis Industries 157050 2016+ CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
1517-YSY IC 57370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
823-22-052-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 52 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-052-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-052-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-052-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS DUAL .137 PCB EKT Electronics Co., Ltd
823-22-052-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS DUAL .137 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0559320630 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin