Location : Home > D > DF13-8P-1.25V(50)
DF13-8P-1.25V(50)
15210405601000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
AKSO-200/Z Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.079" (2.00mm) Tin
325022-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325022-26-0 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1734598-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Tin
0395332518 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
770874-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole Tin-Lead
770874-1 TYCO 5763 2015+ New & original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
770874-1 TYCO 5763 2015+ New & original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0430451227 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin
1150330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1150330000 Weidmuller 157460 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1150330000 Weidmuller 288890 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com