Location : Home > B > BZB84-B56,215
BZB84-B56,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-B56,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-B56,215 DIODE ZENER DL 56V 300MW SOT23-3 241940 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-B56,215 DIODE ZENER DL 56V 300MW SOT23-3 578500 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0901522208 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold