Location : Home > B > BZB84-B62,215
BZB84-B62,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZB84-B62,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZB84-B62,215 DIODE ZENER DL 62V 300MW SOT23-3 241840 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZB84-B62,215 DIODE ZENER DL 62V 300MW SOT23-3 578400 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929841-01-15-30 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929841-01-15-30 3M 147270 2016+ CONN SOCKET 15POS STR .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929841-01-15-30 3M 288550 2016+ CONN SOCKET 15POS STR .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
257-PRS21011-12 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
433201-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433201-15-0 IC 59920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
821-22-060-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 60 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-060-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-060-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-060-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 60POS SNGL .217 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-060-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 60POS SNGL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
562101130 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562101130 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
640251-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural
640251-1 Distributor 162670 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
640251-1 Molex 15000 2016+ connector enkaite Electronics Co., Ltd
640251-1 Semiconductor 31965 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
640251-1 STOCK 45190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
430215-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1858905 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)