Location : Home > S > SIT3809AI-2-28EB
SIT3809AI-2-28EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-2-28EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-2-28EB OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57269 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-2-28EB OSC MEMS PROG 2.8V SMD 98270 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929984-01-25-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929984-01-25-RK 3M 298190 2016+ CONN RCPT 25POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-25-RK 3M 8000 2012+ CONN RCPT 25POS STR .100 TIN EKT Electronics Co., Ltd
929984-01-25-RK 3M 8000 2012+ CONN RCPT 25POS STR .100 TIN TPC Global Service Co.Ltd.
929984-01-25-RK IC 57840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
811-22-019-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 19 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-019-30-003101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-019-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-019-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157860 2016+ CONN SPRING CONT 19 POS .217 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-019-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 278510 2016+ CONN SPRING CONT 19 POS .217 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5023510800 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
2-1586768-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
2-1586768-4 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-1586768-4 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1586768-4 TE Connectivity AMP Connectors 147050 2016+ CONN HEADER 24POS VERT DL TIN Unitronix Electronics Limited
2-1586768-4 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ CONN HEADER 24POS VERT DL TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1973660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1973660000 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1973660000 Weidmuller 157750 2016+ SCD 3.81/20/90F 3.2SN BK BX Unitronix Electronics Limited
1863960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole