Location : Home > D > DZ23C3V9-TP
DZ23C3V9-TP
Share on FacebookShare on Facebook
DZ23C3V9-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C3V9-TP DIODE ZENER DUAL 3.9V SOT-23 241630 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C3V9-TP DIODE ZENER DUAL 3.9V SOT-23 596000 Micro Commercial Co 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DZ23C3V9-TP DIODE ZENER DUAL 3.9V SOT-23 157049 Micro Commercial Co 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DZ23C3V9-TP originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
530779-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1765100000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1765100000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1765100000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB B2L 3.5/28 AU OR TPC Global Service Co.Ltd.
1765100000 Weidmuller 147120 2016+ TERM BLOCK PLUG 28POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
GBSX-17 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GBSX-17 Curtis Industries 147460 2016+ CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GBSX-17 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBSX-17 NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1961020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)