Location : Home > B > BFC247952115
BFC247952115
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247952115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247952115 CAP FILM 1.1UF 5 400VDC RAD 597700 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC247952115 CAP FILM 1.1UF 5 400VDC RAD 597700 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC247952115 Film Capacitors 1.1uF 5 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
BFC247952115 Film Capacitors 1.1uF 5 400volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd