Location : Home > B > B43044A2476M
B43044A2476M
Share on FacebookShare on Facebook
B43044A2476M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43044A2476M CAP ALUM 47UF 20 200V RADIAL 802300 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B43044A2476M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47 F 200V 125x20 SINGLE END 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd