Location : Home > B > B43044A2686M
B43044A2686M
Share on FacebookShare on Facebook
B43044A2686M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43044A2686M CAP ALUM 68UF 20 200V RADIAL 802200 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B43044A2686M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 68 F 200V 125X25 SINGLE END 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd