Location : Home > B > B32529D6124J
B32529D6124J
Share on FacebookShare on Facebook
B32529D6124J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32529D6124J FILM CAP 0.1200UF 5 400V 1403400 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32529D6124J FILM CAP 0.1200UF 5 400V 774400 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300950125 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips CABLE GRIP ROTATING EYE 0.406M
181-92005 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIRING DUCT COVER 2"