Location : Home > B > BFC246816395
BFC246816395
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246816395 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246816395 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC246816395 CAP FILM 3.9UF 10 250VDC RAD 905900 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC246816395 Film Capacitors 3.9uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC246816395 CAP FILM 3.9UF 10 250VDC RAD 1011100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC246816395 CAP FILM 3.9UF 10 250VDC RAD 905900 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited