Location : Home > B > BFC246853395
BFC246853395
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246853395 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246853395 Film Capacitors 3.9uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC246853395 CAP FILM 3.9UF 10 250VDC RAD 905800 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC246853395 Film Capacitors 3.9uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC246853395 CAP FILM 3.9UF 10 250VDC RAD 1011000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC246853395 CAP FILM 3.9UF 10 250VDC RAD 905800 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited