Location : Home > B > BFC237668114
BFC237668114
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237668114 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237668114 CAP FILM 110NF 5 630VDC RAD 791300 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237668114 CAP FILM 110NF 5 630VDC RAD 1421500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C1IB6 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories COVER DUCT PVC BLUE 1"X 6'
C1IB6 KEMET 78730 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
173-00600 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 6MM TNPLTD CPPR+PET BRDD SLVG 10