Location : Home > 9 > 942C8P68K-F
942C8P68K-F
Share on FacebookShare on Facebook
942C8P68K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
942C8P68K-F Film Capacitors 0.68uF 850Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
942C8P68K-F Film Capacitors 0.68uF 850Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
942C8P68K-F CAP FILM 0.68UF 850VDC AXIAL 20000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
942C8P68K-F 789455 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
942C8P68K-F Film Capacitors 0.68uF 850Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
942C8P68K-F Film Capacitors 0.68uF 850Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com