Location : Home > L > LNY2W472MSEG
LNY2W472MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LNY2W472MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNY2W472MSEG originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNY2W472MSEG CAP ALUM 4700UF 20 450V SCREW 782200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNY2W472MSEG CAP ALUM 4700UF 20 450V SCREW 1522700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LNY2W472MSEG CAP ALUM 4700UF 20 450V SCREW 887400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LNY2W472MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450Volts 4700uF 20 8 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LNY2W472MSEG CAP ALUM 4700UF 20 450V SCREW 887400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.