Location : Home > L > LQR2V822MSEH
LQR2V822MSEH
Share on FacebookShare on Facebook
LQR2V822MSEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LQR2V822MSEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350volts 8200uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LQR2V822MSEH CAP ALUM 8200UF 20 350V SCREW 782300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LQR2V822MSEH 765489 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.