Location : Home > B > BFC237535912
BFC237535912
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237535912 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237535912 CAP FILM 9.1NF 3.5 1600VDC RAD 1225200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237535912 CAP FILM 9.1NF 3.5 1600VDC RAD 588900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237535912 Film Capacitors 9100pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com