Location : Home > S > SCD205K601A3Z25-F
SCD205K601A3Z25-F
Share on FacebookShare on Facebook
SCD205K601A3Z25-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCD205K601A3Z25-F Film Capacitors 2uF 600Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SCD205K601A3Z25-F CAP FILM 2UF 600VDC SCREW 799800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCD205K601A3Z25-F CAP FILM 2UF 600VDC SCREW 804600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCD205K601A3Z25-F CAP FILM 2UF 600VDC SCREW 1459800 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870235373002 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H