Location : Home > C > C320C332K2R5TA
C320C332K2R5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C320C332K2R5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C320C332K2R5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 3300pF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C320C332K2R5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 3300pF 10 X7R 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C320C332K2R5TA CAP CER 3300PF 200V 10 RADIAL 3692 Kemet 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
C320C332K2R5TA standard package with RoHS 46110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C320C332K2R5TA CAP CER 3300PF 200V 10 RADIAL 1454300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com