Location : Home > B > BFC237531912
BFC237531912
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237531912 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237531912 CAP FILM 9.1NF 3.5 1600VDC RAD 1225300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237531912 CAP FILM 9.1NF 3.5 1600VDC RAD 589000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237531912 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HR-4/5AU Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT NIMH 1.2V 4/5A 1950MAH
HR-4/5AU IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HR-4/5AU NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
625159-000 Cables, Wires - Management Solder Sleeve D-110-35
625159-000 658974 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
625159-000 658974 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
625159-000 S/N 10000 2013+ electronics?components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
R-5 Cables, Wires - Management Splice Enclosures, Protection BUILDING RISER CLOSURE KIT 5"