Location : Home > B > BFC237520911
BFC237520911
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237520911 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237520911 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC237520911 CAP FILM 910PF 5 1000VDC RAD 1538000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237520911 CAP FILM 910PF 5 1000VDC RAD 903000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DFN1.75BK50 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving DURA-FLEX 1.75" BLACK 50'