Location : Home > U > UVY2E330MPD
UVY2E330MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UVY2E330MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVY2E330MPD CAP ALUM 33UF 20 250V RADIAL 98350 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UVY2E330MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 250volts 33uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com