Location : Home > W > WMC08D68K-F
WMC08D68K-F
Share on FacebookShare on Facebook
WMC08D68K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WMC08D68K-F Film Capacitors 0.0068uF 80V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
WMC08D68K-F CAP FILM 6800PF 80VDC AXIAL 1211500 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WMC08D68K-F Film Capacitors 0.0068uF 80V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
WMC08D68K-F Film Capacitors 0.0068uF 80V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd