Location : Home > B > B43041F2156M
B43041F2156M
Share on FacebookShare on Facebook
B43041F2156M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43041F2156M standard package with RoHS 46190 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
B43041F2156M CAP ALUM 15UF 20 250V RADIAL 804800 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B43041F2156M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 15 F 250V 10x20 SINGLE ENDED 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd