Location : Home > B > B43041F2107M
B43041F2107M
Share on FacebookShare on Facebook
B43041F2107M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43041F2107M CAP ALUM 100UF 20 250V RADIAL 804900 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B43041F2107M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 100 F 250V 16x315 SINGLE EN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd