Location : Home > B > BFC237520332
BFC237520332
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237520332 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237520332 CAP FILM 3.3NF 5 1000VDC RAD 608700 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237520332 Film Capacitors 3300pF 5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BFC237520332 Film Capacitors 3300pF 5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237520332 CAP FILM 3.3NF 5 1000VDC RAD 713900 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237520332 CAP FILM 3.3NF 5 1000VDC RAD 608700 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237520332 Film Capacitors 3300pF 5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com