Location : Home > E > ECW-H12333RHV
ECW-H12333RHV
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-H12333RHV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-H12333RHV Film Capacitors 0.033uF 1250VDC 3 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECW-H12333RHV CAP FILM 0.033UF 1.25KVDC RADIAL 1253500 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com