Location : Home > B > BFC237521242
BFC237521242
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237521242 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237521242 CAP FILM 2.4NF 3.5 1000VDC RAD 608600 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237521242 Film Capacitors 2400pF 3.5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BFC237521242 Film Capacitors 2400pF 3.5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237521242 CAP FILM 2.4NF 3.5 1000VDC RAD 713800 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237521242 CAP FILM 2.4NF 3.5 1000VDC RAD 608600 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited