Location : Home > B > BFC233666222
BFC233666222
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233666222 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233666222 CAP FILM 2.2NF 20 300VAC RADIAL 599300 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC233666222 CAP FILM 2.2NF 20 300VAC RADIAL 599300 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC233666222 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E64736N001 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDERSLEEVE
E64736N001 TE Connectivity Raychem Cable 139310 NEW RoHS SOLDERSLEEVE FindCores Electronics Co.,Ltd.
E64736N001 TE Connectivity Raychem Cable 231540 1538+ SOLDERSLEEVE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1485EK Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIREWAY BOX CONNECTOR 8X8"
1485EK Distributor 101310 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1485EK STOCK 43070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
RS61A151MCN1 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V T/H