Location : Home > B > B43501A9127M2
B43501A9127M2
Share on FacebookShare on Facebook
B43501A9127M2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43501A9127M2 CAP ALUM 120UF 20 400V SNAP 1532900 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B43501A9127M2 CAP ALUM 120UF 20 400V SNAP 89010 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B43501A9127M2 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 120UF 400V 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B43501A9127M2 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GSS8 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving HELAGLASS 8.0MM BRD SLV WHITE