Location : Home > L > LGU2Z122MELC
LGU2Z122MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2Z122MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2Z122MELC CAP ALUM 1200UF 20 180V SNAP 595000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGU2Z122MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1200uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGU2Z122MELC ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2Z122MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1200uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com