Location : Home > B > BFC230346185
BFC230346185
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230346185 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230346185 CAP FILM 1.8 UF 5 250 VDC RADIA 596300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC230346185 Film Capacitors 1.8uF 5 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
BFC230346185 CAP FILM 1.8 UF 5 250 VDC RADIA 1256300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com