Location : Home > M > MLS491M200EA0D
MLS491M200EA0D
Share on FacebookShare on Facebook
MLS491M200EA0D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS491M200EA0D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 490uF 200Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS491M200EA0D CAP ALUM 490UF 20 200V FLATPACK 690900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS491M200EA0D CAP ALUM 490UF 20 200V FLATPACK 78250 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLS491M200EA0D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 490uF 200Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd