Location : Home > U > URZ1A101MDD
URZ1A101MDD
Share on FacebookShare on Facebook
URZ1A101MDD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
URZ1A101MDD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 100uF 105c 5x9 2LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
URZ1A101MDD CAP ALUM 100UF 20 10V RADIAL 88650 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
URZ1A101MDD 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
URZ1A101MDD standard package with RoHS 46420 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.