Location : Home > A > AVS336M10B12T-F
AVS336M10B12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS336M10B12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS336M10B12T-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AVS336M10B12T-F CAP ALUM 33UF 20 10V SMD 578200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AVS336M10B12T-F CAP ALUM 33UF 20 10V SMD 88490 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS336M10B12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 33uF 10V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd