Location : Home > A > AVS336M06B12T-F
AVS336M06B12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS336M06B12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS336M06B12T-F CAP ALUM 33UF 20 6.3V SMD 578300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AVS336M06B12T-F CAP ALUM 33UF 20 6.3V SMD 88690 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS336M06B12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 33uF 6.3V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd