Location : Home > A > AVS475M50B12T-F
AVS475M50B12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS475M50B12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS475M50B12T-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AVS475M50B12T-F CAP ALUM 4.7UF 20 50V SMD 578100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AVS475M50B12T-F CAP ALUM 4.7UF 20 50V SMD 88290 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS475M50B12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 4.7uF 50V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd